Usługi HDS | Transport HDS

Firma Power Solutions Group Sp. z o.o. istnieje, na rynku 11 lat, od 2009 r. Siedziba naszej firmy znajduje się w Radzionkowie, a docelowo stacjonujemy w Tarnowskich Górach. Specjalizujemy się w usługach transportowych samochodem typu HDS m.in. załadunki, rozładunki, przeładunki. Działamy na terenie całej Polski i w Europie. Mamy długoletnie doświadczenie dzięki czemu jesteśmy liderami w tej dziedzinie.

Każde powierzone nam zadanie poprzedzone jest wizją lokalną oraz spotkaniem technicznym, określającym zakres zadania. Dzięki temu zawsze jesteśmy dobrze przygotowani do wykonania zlecenia. Domeną firmy jest rzetelność, sumienność oraz punktualność. Nasi operatorzy mają niezbędne kwalifikacje poparte wieloletnim doświadczeniem, przygotowani na każdą ewentualność, podchodzimy, do każdego zadania z pełnym profesjonalizmem zachowując przy tym zasady BHP. Nie ma dla nas zleceń, które nie bylibyśmy w stanie zrealizować i zwieńczyć sukcesem. Przekonały się o tym firmy, które nam zaufały i współpracują z nami z pełną satysfakcją.

Naszym celem jest zadowolenie klienta po zakończonej usłudze, które dodaje nam jeszcze większej motywacji do dalszych coraz trudniejszych wyzwań. Działamy na sprzęcie najwyższej jakości, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy ze spokojem i bez obaw go realizujemy. Piecze nad naszym sprzętem utrzymuje konserwator, który na bieżąco usuwa wszelakie usterki. Dzięki temu nasz sprzęt działa bez zarzutu i podejmujemy każde wyzwanie. Tabor samochodowy jakim dysponujemy, jest wraz z postępem czasu unowocześniany. Posiadany sprzęt pozwala realizować bardzo szeroki zakres usług. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby stale rozwijać naszą ofertę, by móc sprostać Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie transportu HDS

Skontaktuj się z nami:

Tel: +48 799-020-790

Realizujemy usługi HDS

 • maszyny/ urządzenia,
 • tokarki,
 • kontenery,
 • pakamery,
 • płyty drogowe,
 • stal, blachy,
 • konstrukcje betonowe i stalowe,
 • transformatory,
 • agregaty prądotwórcze,
 • prefabrykaty,
 • inne towary.

Zaufały nam firmy:

 • LS Mtron Wrocław
 • Iglotex SA Grudziądz
 • LG Electronics Mława

Czym są usługi HDS?

Usługi HDS to po prostu usługi transportowe odbywające się za pośrednictwem hydraulicznego dźwigu samochodowego. Jeżeli sytuacja tego wymaga, świadczone są również usługi żurawiami HDS.

Kiedy potrzebny jest transport HDS?

Pojazdy HDS mają szerokie zastosowanie przede wszystkim w budownictwie, rolnictwie oraz pracach leśnych. Coraz częściej usługi HDS wykorzystywane są również w transporcie kontenerów.

Czy każdy może kierować pojazdem HSD?

Nie, nie każdy. Aby kierować pojazdem HDS, należy posiadać stosowne do tego uprawnienia:

 • wykształcenie co najmniej podstawowe,
 • prawo jazdy kategorii C,
 • co najmniej 18 lat,
 • brak przeciwwskazań lekarskich,
 • pozytywny wynik egzaminu na uprawnienia HDS.

Usługi HDS – czy warto z nich korzystać?

Usługi HDS pozwalają na indywidualne dopasowanie środka transportu do charakteru przewożonego towaru. Korzystanie z usług zapewnia kompleksowe zrealizowanie całości zadania transportowego.

Jakie pojazdy są odpowiednie do transportu HDS?

Aby pojazd był dopuszczony do transportu HDS, musi zostać odpowiednio zabezpieczony, nie może posiadać również żadnych usterek. Dźwigi HDS rzadko kiedy montowane są na stałe, więc w przypadku problemów technicznych z pojazdem dość łatwo można przenieść je do innego.

Jakie urządzenia wykorzystywane są w czasie transportu HSD?

W czasie transportu HDS w zależności od charakteru zlecenia wykorzystywane są bardzo różne dźwigi, różniące się pomiędzy sobą pod wieloma względami. Aby dobrać odpowiedni pojazd dla danego przypadku, warto skontaktować się z przedstawicielem firmy świadczącej usługi HDS.

Czy usługi HDS mogą być wykorzystywane przy transporcie ładunków nietypowych?

Tak, ze względu na swoje właściwości usługi HDS mogą być świadczone również przy transporcie nietypowych materiałów czy maszyn. Ze względu na konieczność zastosowania specjalistycznych zabezpieczeń w niektórych przypadkach, może się to przekładać nieco na zwiększenie kosztów związanych z wykonaniem usługi.

Czy aby skorzystać z usług HDS wynajmujący musi posiadać odpowiednie uprawnienia?

Jeżeli wynajmujący posiada stosowne uprawnienia, w czasie wynajmu może samodzielnie operować pojazdem. Jeżeli jednak nie posiada udokumentowanych uprawnień, usługi HDS świadczone są wówczas za pośrednictwem kierowcy posiadającego stosowne pozwolenia.

Jak zamówić transport HDS?

Aby zamówić transport HDS, należy skontaktować się z konsultantem i w krótkiej rozmowie z nim ustalić wszystkie najważniejsze warunki wynajmu. Dodatkowo w czasie rozmowy można liczyć na profesjonalną radę w kwestii doboru odpowiedniego środka transportowego dla danego przypadku.

Jakie są koszty wynajmu pojazdów HDS?

Ciężko jest jednoznacznie określić koszty usług HDS, gdyż wysokość opłat uzależniona jest nie tylko od czasu trwania wynajmu, ale również od stopnia skomplikowania prac oraz konieczności zastosowania specjalistycznego sprzętu. Dlatego też przed nawiązaniem współpracy warto skontaktować się z firmą, przedstawiając swoje zapotrzebowanie, aby uzyskać informacje o tym, jakie w danym przypadku będą koszty za usługi HDS.

Usługi HDS | Transport HDS