Wodny Park Tychy – sprawdź dojazd!

Power Solutions Group Sp. z o.o.
Ul. Plebiscytowa 5
42-600 Tarnowskie Góry
KRS: 0000730742
NIP: 6452556093
Regon: 380198938

tel: 799 020 790
email: kontakt@powersolutions.com.pl

Wodny Park Tychy

Wodny Park Tychy jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Posiada on 8 stref funkcjonalnych. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 16 000 metrów kwadratowych, a lustro wody liczy 1 700 metrów kwadratowych. W obiekcie tym znajduje się pierwszy w Polsce symulator surfingu w obiekcie basenowym oraz pierwszy w Polsce Aqualoop z pionowym startem.

Park ten jest funkcjonalny i wyposażony w zróżnicowane atrakcje. Dzięki temu każdy jego użytkownik może znaleźć coś dla siebie. Jest to nowoczesna inwestycja pełna atrakcji sportowych, edukacyjnych i rekreacyjnych. W tym obiekcie znajdziemy strefę basenów rekreacyjnych ze zjeżdżalniami, strefę surfingu, baseny sportowe, sauny, łaźnie, centrum solankowe z medycyną estetyczną, siłownię czy fitness. Co więcej, w Wodnym Parku Tychy znajduje się Wodna Akademia, która jest edukacyjnym centrum przedstawiającym wiedzę na temat wody oraz zjawisk fizycznych jej towarzyszących. Warte wspomnienia jest to, że cały obiekt zasilany jest w 100% biogazem, który powstaje w tyskiej oczyszczalni ścieków.

Już na samym początku „wirtualny witacz” czeka na nowego użytkownika obiektu. Dostarcza on wszystkich niezbędnych informacji o Wodnym Parku. Jest to multimedialny asystent, który korzysta z sensorów typu kinect. Może on wejść w interakcję z klientem i odpowiedzieć na jego pytania. Co więcej, Witacz może skierować klienta do szatni, pokazać pomieszczenia poszczególnych stref czy opowiedzieć o atrakcjach i promocjach.

W parku znajduje się także Belibe Sport, który oferuje szeroki wybór strojów kąpielowych czy akcesoriów pływackich. W takim razie, jeżeli Gość zapomniał o zabraniu jakiejś rzeczy, nadal może on korzystać z wszystkich atrakcji parku wodnego dzięki sklepowi. W jego ofercie znajdują się również specjalne pieluchy dla najmłodszych, więc obiekt ten jest także przyjazny dla rodziców z dziećmi.

W strefie rekreacyjnej znajdują się brodziki dla rodziców z dziećmi, basen ze sztuczną falą, strefa laguny, most linowy, zjeżdżalnie i wiele więcej atrakcji. Skorzystanie z każdej atrakcji z pewnością zajmie dużo czasu, dlatego nie trzeba obawiać się, że po pewnym czasie zacznie się nam nudzić w Wodnym Parku Tychy.