Aquadrom w Rudzie Śląskiej – sprawdź dojazd!

Power Solutions Group Sp. z o.o.
Ul. Plebiscytowa 5
42-600 Tarnowskie Góry
KRS: 0000730742
NIP: 6452556093
Regon: 380198938

tel: 799 020 790
email: kontakt@powersolutions.com.pl

Aquadrom

Park Wodny w Rudzie Śląskiej składa się z trzech stref, czyli rekreacyjnej, sportowej i saunarium. Każda z nich wyróżnia się na swój sposób. Dzięki temu każdy z gości może znaleźć coś dla siebie. Jest to idealne miejsce do aktywnego spędzenia czasu wolnego. W obiekcie tym znajduje się sześć zakręconych zjeżdżalni, rwąca rzeka, sztuczna fala, jacuzzi czy specjalna strefa dla dzieci. W ten sposób nawet rodzice ze swoimi pociechami mogą u nas wypocząć. Do dyspozycji klientów jest także Mokry Bąbel, cztery różnorodne sauny i siedmiometrowa tuba dla płetwonurków.

W ofercie Aquadrom znajdują się różne zajęcia dodatkowe dla klientów, między innymi z nauki pływania czy nurkowania. Odbywają się tam także zajęcia z aqua aerobicu, aqua pole czy aqua pole boxing bag. Sama placówka znajduje się 5 minut od autostrady A4 oraz 15 minut od Drogowej Trasy Średnicowej. Umożliwia to szybkie dotarcie do Parku Wodnego z większości miast aglomeracji śląskiej.

Strefa rekreacyjna została zaprojektowana w taki sposób, aby spełniania potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Umieszczone są tam zjeżdżalnie dla starszych, jak i młodszych. Dodatkowo skorzystać można z masażów wodnych lub basenu zewnętrznego. W strefie rekreacyjnej odbywają się również imprezy tematyczne, animacje czy wodne urodziny dla dzieci.

Strefa sportowa jest idealna dla osób, który zależy na pobijaniu własnych rekordów. Można tam znaleźć dwa baseny sportowe oraz specjalną fosę instruktorską. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdobywać umiejętności pływackie pod kątem wykwalifikowanych instruktorów. Aquadrom posiada także nowatorski basen z ruchomym dnem. W ten sposób najmłodsi mogą czuć się pewnie podczas nauki pływania, ponieważ dno można bez problemu wypłycić. Ruchome dno znajduje swoje zastosowanie również podczas zajęć aqua fitness.

Strefa saun w Aquadrom pozwala na wprawienie ciała oraz umysłu w odprężenie. Wykwalifikowani saunamistrzowie pomagają w tym odprawiając specjalne rytuały saunowe. Odpoczynek podczas takiego seansu zapewni wyciszenie oraz wysublimowaną rozrywkę.